Pokládka trávnikov

Pokládka trávnika zvyčajne začína odstránením toho pôvodného. Nasleduje vylepšenie vrchnej časti pôdy, hnojenie a samotná pokládka. Pod trávny koberec môžme natiahnuť sieť proti krtom.

V prípade, že začíname na rozprestretej hline, bez existujúceho trávnika, môžme vylepšiť pôdu, zapracovať hnojivo a povrch vhodne uvalcovať. Valcovaním predídeme neskoršiemu sadaniu pôdy.

Pozrieť referencie

Kosenie a mulčovanie

Ak nám zveríte kosenie, zabezpečíme vám pokosenie alebo zmulčovanie takmer akéjkoľvek plochy. Tam kde končí štandardná kosačka, nastupuje náš mulčovač Crossjet 4×4 alebo krovinorez s pílovým kotúčom na náletové dreviny.

Pozrieť referencie

Rez ovocných stromov

S rezom začíname už v januári, keď je ešte všade sneh, ale teploty už vystúpili nad nulu. Okrasné kríky tvarujeme, keď ustúpia silné mrazy.

Pozrieť referencie

Rizikový výrub

Každý strom má svoj príbeh. Zasadený ešte našimi predkami ako sadenica na hradnici pozemkov – na medzi, alebo príliš blízko vášho obydlia. Bezpečný výrub zabezpečíme postupným spúšťaním konárov, alebo za pomoci plošiny.

Pozrieť referencie

Frézovanie pňov

Odstránením pňa sa končí likvidácia stromu ako takého. Naša fréza nedevastuje okolie, takže je vhodná pre použitie aj v udržiavaných záhradách. Peň zafrézuje pod úroveň terénu, potom postačí už len zahrnúť miesto zeminou. Realizujeme frézovanie pňov od 10cm do 100cm priemeru.

Pozrieť referencie

Stavebné práce a ponuka mobilného oplotenia

Pri realizácií záhrad je potrebné robiť veci komplexne. Či už treba postaviť suchý múrik, chodník, položiť dlažbu alebo ohraničiť parcelu novým plotom. Radi Vám vypracujeme kalkuláciu pre vaše dočasné oplotenie. Naše portfólio je široké.

Pozrieť referencie

Vyvýšené záhony

Záhrakári prepadli tomúto novému trendu sadenia. Tvary a rozmery na želanie. Samozrejmosťou prehľadná cenová ponuka, prípadne 3D návrh. Záhony realizujeme celoročne.

Pozrieť referencie

Vodné vaky

„Jeden vodný vak do každej záhrady!“ – Takto by mohlo znieť heslo pri každej výsadbe stromov. Vodný vak vás nahradí počas prvých dní, keď sa ujíma váš nový stromček.

Pozrieť referencie

Mám záujem o bezplatnú obhliadku

Dohodnite si bezplatnú obhliadku:
+421 918 036 846

Prípadne vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

Ďakujeme za Váš záujem. Budeme Vás kontaktovať.
Niečo sa pokazilo. Skúste ešte raz.